Konkurs Zawsze Aktywni „Ważne jest, aby zawsze być aktywnym i potrzebnym przez cały czas. Zawsze pracuj w zespole, a nie w pojedynkę..”

konkurs zawsze aktywni

Biuro Jana Kozłowskiego jest organizatorem „Zawsze aktywny. Zawsze potrzebny. Zawsze razem”. Celem idei jest promowanie i uhonorowanie działalności instytucji, organizacji i osób działających na rzecz aktywnego życia osób starszych.

Pierwotnym właścicielem konkursu jest Jan Kozłowski. – „Znaczenie aktywności życiowej dla rozwoju gospodarczego i społecznego jest ważnym i aktualnym tematem, tym bardziej, że obchodzimy Europejski Rok Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej.. Inicjatywa powstała głównie po to, by promować ideę wieloletniej pracy nad budowaniem dobrych relacji między różnymi pokoleniami.

Konkurs rozpoczyna się 15 dnia miesiąca i potrwa do 15 września 2012 r.

Jeśli szukasz formularza zgłoszeniowego do udziału w Konkursie im. Jana Kowalskiego, znajdziesz go na naszej stronie w zakładce wydarzenia. Aby Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone, wyślij e-mail, wyślij list lub napisz do naszego biura.. Wszelkie informacje dotyczące konkursu można znaleźć pod adresem e-mail i numerem telefonu podanym poniżej.

Gorąco zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie każdą osobę, która może pochwalić się zaangażowaniem w Wolontariat dla Seniorów. Główną nagrodą dla 10 osób nagrodzonych w konkursie jest wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.